Uudised

Frankfurdi raamatumessil tunnustati Eesti lasteraamatuid
15. oktoober 2018
 
Tartu lastekirjanduse auhinna laureaat on Kadri Hinrikus
23. aprill 2018
 

Uudiskiri

Ristis suusad

Alpide mõistatus

Ristis suusad Osta
Autor: Carol Carnac
Lk arv: 238
Mõõdud: 130x190
Köide: Pehme köide
Ilmumisaasta: 2023
ISBN: 9789916681428
Tagasi

Sari „Briti raamatukogu krimiklassika“

Londoni Bloomsburys vaatab Scotland Yardi inspektor Julian Rivers läbi kurba juhtumit. Siin on ohver, kes on pärast pehkinud pansionaadis süttinud tulekahju ära põlenud. Siin on vihjed, mis viitavad heale mägironijale ja asjatundlikule suusatajale ning viivad Austria Alpide läbitungiva päikesepaiste ja sädeleva lume juurde.
Peagi seisab inspektor Rivers silmitsi lõbusa kahtlusaluste seltskonnaga ja pika loeteluga põhjustest, miks neid kõiki mitte usaldada. Sest mäed võivad olla ohtlikud, muutlikud paigad ja nõlvad mändide vahel on aga väga üksildased ...
Raamatu autor Carol Carnac arendab politseiuurimist rööbiti suusaseltskonna tegevusega, kirjeldades köitvalt süüdlaste keerukat tuvastamist, Riversi järjekindlaid uurimismeetodeid ning ka suusatamise võlusid, mida isegi lumistesse nõlvadesse ükskõikselt suhtuvad lugejad tõenäoliselt ahvatlevaks peavad.
 
Edith Caroline Rivett oli Briti krimikirjanik, kes avaldas oma teoseid varjunimede E. C. R. Lorac ja  Carol Carnac all. Ta oli väga viljakas, kirjutades oma esimese varjunime all 48 ja teise varjunime all 23 raamatut. Tegemist on  Briti detektiivkirjanduse kuldajastu olulise autoriga.

Narva mnt 4 III korrus | Telefon: +372 665 4133 | Email: info@tammerraamat.ee

Copyright © 2023 Tammerraamat. Kõik õigused on kaitstud.