Uudised

Frankfurdi raamatumessil tunnustati Eesti lasteraamatuid
15. oktoober 2018
 
Tartu lastekirjanduse auhinna laureaat on Kadri Hinrikus
23. aprill 2018
 

Uudiskiri

Just nagu sina

Just nagu sina Osta
Autor: Nick Hornby
Lk arv: 312
Mõõdud: 140x210
Köide: Pehme köide
Ilmumisaasta: 2022
ISBN: 9789916681220
Tagasi

See südamlik, intelligentne ja meeleolukas kahekümne esimese sajandi armastuslugu räägib sellest, mis juhtub, kui sind teeb õnnelikuks keegi, keda sa ei oleks ealeski osanud oma ellu oodata.
Lucy oli oma täiskasvanuelu alati kindla stsenaariumi järgi elanud. Ta oli kohtunud mehega, kes oli just samasugune nagu ta ise: sama vana, sama taustaga, samade lootuste ja unistustega. Nad olid abiellunud ja pere loonud.
Nüüd, kakskümmend aastat hiljem on Lucy peaaegu lahutatud 41aastane kooliõpetaja, kahe poisi ema ning mingit stsenaariumi enam pole.
Josephiga tutvudes pole ta sugugi armastuse, vaid hoopis lapsehoidja otsingul. Joseph on 22, ta elab koos emaga ja töötab mitmes kohas, kaasa arvatud lihapoes, kus nad Lucyga kohtuvadki.
Nende suhet ei oskaks keegi ette ennustada. Joseph on pärit hoopis teisest klassist, kultuurist ja põlvkonnast. Ent mõnikord lihtsalt juhtub nii, et õnnelikuks teeb sind keegi, kellest sa poleks osanud seda aimatagi. Kuigi tee selle tõdemuseni võib olla käänuline.Nick Hornby on Ameerika kunsti- ja kirjandusakadeemia E. M. Forsteri preemia ning arvukate muude tunnustuste ja preemiate laureaat. Neli tema teost on märgitud ära New York Timesi silmapaistvate raamatute nimekirjas. Hornby elab Põhja-Londonis.

Narva mnt 4 III korrus | Telefon: +372 665 4133 | Email: info@tammerraamat.ee

Copyright © 2022 Tammerraamat. Kõik õigused on kaitstud.