Uudised

Frankfurdi raamatumessil tunnustati Eesti lasteraamatuid
15. oktoober 2018
 
Tartu lastekirjanduse auhinna laureaat on Kadri Hinrikus
23. aprill 2018
 

Uudiskiri

Anna

Elulugu

Anna Osta
Autor: Amy Odell
Lk arv: 480
Mõõdud: 140x195
Köide: Kõva köide
Ilmumisaasta: 2023
ISBN: 9789916681572
Tagasi

Anna Wintour – Vogue’i peatoimetaja aastast 1988, üks mõjuvõimsamaid meediapersoone maailmas. Enam kui kolmekümne aasta jooksul ilmunud Vogue’i numbrites ja selle haruajakirjades on Anna defineerinud nii moetrende kui ka ilustandardeid, dikteerides miljonitele inimestele, mida osta, kuidas välja näha ja keda oluliseks pidada. Tema otsustab, milliseid kuulsusi ja modelle pildistada ja millistesse rõivastesse nad riietada.
Kogu valitsusaja jooksul Vogue’is on tema ametist loobumine või lahtilaskmine andnud pidevalt ainest oletusteks. Kuid vaatamata terava avaliku kriitika tulvale on Anna mõjuvõim ajaga üksnes kasvanud, sest ta tunneb ökosüsteemi, milles tegutseb, paremini kui keegi teine. Võiks lausa öelda, et ta ise selle leiutaski.
Tuginedes ulatuslikele intervjuudele Anna Wintouri lähimate sõprade ja koostööpartnerite ja moemaailma suurimate nimedega, on ajakirjanik Amy Odell kirjutanud Wintouri kõige põhjalikuma portree, mis eales avaldatud.

Amy Odell on moe- ja kultuuriajakirjanik. Tema tööd on ilmunud ajakirjades New York Magazine, The Economist’s 1843, Bloomberg Businessweek ja paljudes teistes väljaannetes.

Narva mnt 4 III korrus | Telefon: +372 665 4133 | Email: info@tammerraamat.ee

Copyright © 2024 Tammerraamat. Kõik õigused on kaitstud.