ENSV ja “ENSV”

ENSV ja “ENSV” Osta
Autor: ENSV ja “ENSV”
Lk arv: 224
Mõõdud: 168x240
Köide: Kõva köide
Värv: Neljavärvitrükk
Ilmumisaasta: 2021
ISBN: 9789949690947
Tagasi

Telesarja „ENSV“ üks stsenariste Gert Kiiler on koondanud ühte raamatusse ülevaate 12 hooaja jooksul sarja tegelastega juhtunust. Lisaks huvitavaid juhtumisi võtteplatsilt, ajaloolisi linke, mis seostuvad sarja tegevusega, ning näitlejate ja teiste tegijate meenutusi seoses „ENSV” tegemisega. Raamat on värvitrükis, illustreeritud paljude fotodega, mis populaarset telesarja hästi iseloomustavad.

Mait Malmsten (Ats): „Väga raske öelda, mis see õnne valem meie sarjal on olnud, et oleme pälvinud nii publiku kui ka kriitikute tunnustuse. Äkki on asi selles, et oleme seda rõõmuga teinud?”
Tiit Sukk (Paavo): Sarja alguses mõtlesin ikka väga põhjalikult, milline võiks olla Viru ärikas, keda ma kehastama pidin. Kuid lõpuks oli see Paavo kuidagi nii veres ... see tekst oligi Paavo, situatsioon oli Paavo ja polnudki sinna peale enam midagi ehitada. Teed soengu pähe, paned dressid selga ja mängidki.”
Laine Mägi ( Sirje): „Me oleme palju külmetanud, sest vana maja, kus filmisime, köeti ainult võtete ajal puhuritega ja ega see päris soojaks ei läinudki.”
Raivo E. Tamm (Illar): „Istusin grimmitoolis ja proovisime ühte ja teist parukat pähe. Lõpuks pandi üks parukas tagurpidi pähe ja see ajas nii õudselt naerma, siis veel vuntsid nina alla ja oligi valmis. Ja nagu ma kissis silmadega peeglisse vaatasin, tuli see hääl ka kohe.”

Maakri 28a, Tallinn | Telefon: +372 665 4133 | Email: info@tammerraamat.ee

Copyright © 2024 Tammerraamat. Kõik õigused on kaitstud.