Uudised

Frankfurdi raamatumessil tunnustati Eesti lasteraamatuid
15. oktoober 2018
 
Tartu lastekirjanduse auhinna laureaat on Kadri Hinrikus
23. aprill 2018
 

Uudiskiri

Human Design

Elu muutev süsteem, mis näitab sulle, kelleks sa siia maailma tulid

Human Design Osta
Autor: Jenna Zoë
Lk arv: 288
Mõõdud: 160x230
Köide: Pehme köide
Ilmumisaasta: 2024
ISBN: 9789916681695
Tagasi

Siia maailma saabudes külvatakse sind üle energiaga, mis oli sel ajal Universumis olemas. Kui me suudaksime seda energiat mõõta, saaksime täpselt teada, millise energia sinu hing kehastumiseks valis.
1987. aastal lõi mees nimega Ra Uru Hu süsteemi, mis teeb just seda. Kombineerides astroloogia, I Chingi, tšakrasüsteemi ja kabalistliku elupuu aspekte, lõi ta mõõtmisviisi, mille abil saab täpselt välja selgitada, kes sa Human Design süsteemi põhjal oled.
Maailma juhtiv ekspert Jenna Zoe näitab oma raamatus selle süsteemi jõudu ja potentsiaali lihtsate sammudega ning selgitab, kuidas kasutada tulemusi oma elu kujundamiseks.
Ta on kirjutanud: „Üks asi, mida ma kindlalt tean, on, et kui sa lased oma loomulikel kalduvustel määrata, kuhu ja kuidas sa lähed, viivad need välja sinu potentsiaali võimsa avaldumiseni. Sest sinust võib su Kõrgem Mina saada üksnes siis, kui alustuseks oled sina ise. Seega on aeg lõpetada enda muutmine kõigeks selleks, mis sul on kästud olla, et elada oma unistuste elu, ja olla lihtsalt see, kes olemiseks sa siia tulid. Julgus olla sina ise on elukestev seiklus.“

Antud raamatus viidatud minuhumandesign veebileht ei ole mingil moel seotud Jenna Zoe, tema veebirakenduse ega käesoleva raamatuga.

Narva mnt 4 III korrus | Telefon: +372 665 4133 | Email: info@tammerraamat.ee

Copyright © 2024 Tammerraamat. Kõik õigused on kaitstud.